Survivor Nagihan Diskalifiye mi Oldu? Acun Ilıcalı Kararı Açıkladı

Survivor All Star 2024’de gerginlik tırmanıyor! Nagihan Diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı’nın kararı izleyicileri meraklandırıyor. …

Survivor All Star 2024’de gerginlik tırmanıyor! Nagihan Diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı’nın kararı izleyicileri meraklandırıyor. Ada konseyinde yaşanan olaylar ve Acun Ilıcalı’nın sert tepkisi Survivor gündemini sarstı. İşte ayrıntılar ve diskalifiye sinyalleri…

Survivor’da Nagihan Karadere’nin diskalifiye olup olmadığı sorusu, izleyicilerin merak konusu haline geldi. Bu akşam, bir kez daha gerilim dolu bir ada konseyine şahit olacağız. Survivor All Star 2024, tartışmaları ve gergin anlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Dün akşamki ada konseyinde ise beklenmeyen bir olay yaşandı.

ADA KONSEYİNDE GERİLİM YÜKSELDİ!

Önceki gün, Survivor Mustafa Kemal, Merve Aydın ve Yunus Emre arasındaki tartışma, Ada Konseyi’nde büyüyerek Acun Ilıcalı’nın konseye ara verme kararına yol açmıştı. Yayınlanan son bölümde ise Nagihan ve Aleyna arasında gerginlik yaşandı. Nagihan’ın Aleyna’yı itmesi, konseydeki gerilimi artırdı. Ilıcalı, Nagihan’a sinirlenerek, “Her gün olay çıkarıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti. Ne istiyorsunuz siz?” şeklinde tepki gösterdi ve sandalyeyi fırlatarak konseye ara verdi. Survivor fragmanında Nagihan ve Acun Ilıcalı’nın teke tek konuşması ise izleyicileri meraklandırdı.

NEFİSE VE ALEYNA ARASINDA GERGİNLİK!

Survivor’ın son bölümünde, Nefise ve Aleyna arasında tartışma çıktı. Aleyna, kavganın Nefise ile ilgili olmadığını, sadece dolduruşa geldiğini söyledi. Araya giren Nagihan, sinirlerine hakim olamayarak Aleyna’nın takımını eleştirdi.

Nagihan, Aleyna’nın takımı kışkırttığını ve Sercan’ı zehirlediğini söyledi. Oylama sırasında gerginlik devam etti, Acun Ilıcalı yarışmacıları uyararak, “Oylama var, konuşmuyoruz” dedi. Oylama sonrasında Aleyna, Sercan’a dönerek etkileyip etkilemediğini sordu. Konseyin ilerleyen dakikalarında ise Nagihan, Aleyna’ya saldırarak olayın büyümesine neden oldu. Acun Ilıcalı, Aleyna ve Nagihan’ı dışarı çıkardı ve gözyaşları içinde Ada Konseyi’ni terk etti.

NAGİHAN’E DISKALİFİYE UYARISI!

Acun Ilıcalı, yayınlanacak yeni bölümde Nagihan’a dönerek, “Olmadı, sinirlerine hakim olamadın. Her gün olay çıkaracaksın. Biz de tamam mı diyeceğiz.” dedi. Ilıcalı’nın sözleri üzerine Nagihan, gözyaşları içinde konseyi terk etti. Nagihan’ın diskalifiye olup olmayacağı ise merak konusu oldu.

Yaşanan olayların ardından Acun Ilıcalı, “Sizin hakkınızda insanların konuşması yasak mı? Her gün olay çıkarıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti. Her gün bir şey çıkarıyorsunuz, ne istiyorsunuz siz? Kavga mı, kaos mu?” diyerek sinirlerine hakim olamadı ve sandalyeyi fırlatarak konseyi yarıda kesti. Nagihan’ın diskalifiye olup olmayacağı ise yeni bölümde belli olacak.