Bu haber kez okundu.

Yağlı Kanalları Açmanın En Kolay Yolu!

Dünyada ve ülkemizde en önemli çevre sorunlarının başında atık yağlar geliyor. Özellikle nüfus ve sanayinin yoğun olduğu yerleşim alanlarında sanayi kaynaklı atık yağlar oluşuyor. Ve endüstri odaklı oluşan bu atık yağlar çevre için önemli bir tehdit unsuru olarak değerlendiriliyor. Hem çevre hem de insan sağlığı için önemli riskler taşıyan ve tehlikeli atıklar sınıfında yer alan atık yağların bertaraf edilebilmesi için yayınlanmış bir atık yağ yönetmeliği bulunuyor. Ve bu yönetmeliğe uygun şekilde hareket etmeyen her bir tesis ve işletme için bazı cezalar söz konusu olabiliyor.

Ülkemizde çevre ve Orman Bakanlığı tarafından atık yağ oluşumuna neden olan her bir işletme aynı zamanda atık üreticisi olarak değerlendiriliyor. Ve bu atıkların kontrollü bir şekilde çevreye ulaşabilmesi için her bir işletmenin dikkat etmesi gereken bazı kurallar bulunuyor. Bu kurallar çerçevesinde atık yağların doğaya karışması sürecinde özellikle lavabo, giderler ve altyapı sistemlerinin en iyi şekilde korunması gerekiyor. İşte bu aşamada Mikrotalia firması devreye giriyor.

Mikrotalia bünyesinde yapılan kapsamlı laboratuvar ve saha çalışmalarının ardından dünya standartlarında kullanılabilecek biyolojik açıcılar ve enzimler üretiliyor. Mikromat ve Enzimax isimli bu ürünler arıtma tesisleri, oteller, restoranlar ve yemek fabrikaları gibi işletmelerin koku ve tıkanıklık problemlerine profesyonel bir çözüm sunuyor.

Çevre Dostu Ürünler

Mikrotalia firması üretmiş olduğu ürünlerle birlikte atık yağ konusunda riskli grupta yer alan firmaların belirli cezai müeyyideler ile karşı karşıya kalmasını önlüyor. Firma bünyesinde satışa sunulan tüm ürünler tesislerin İSKİ, ASAT vb. kanalizasyon sistemine boşalttıkları atıksu parametrelerini düşürdüğü için cezai işlemlerin önüne geçiyor. Mikrotalia ürünleri her zaman çevre dostu olarak üretiliyor. Biyolojik ve doğada tamamen çözünen Mikrotalia ürünleri düzenli kullanım ile yağ tutucu, fosseptik kokuları ve gider tıkanıklıklarını ölüyor.

Mikrotalia internet sitesine giriş yaparak firma bünyesinde üretilen bakteri önleyici ve tıkanıklık giderici bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Tesisinizin tamamıyla çözüm ortağı olabilecek düzeyde sunulan etkin çözüm önerilerini değerlendirebilirsiniz. Bu ürünleri düzenli şekilde kullandığınızda vidanjör ve kimyasal açıcılar gibi daha maliyetli yöntemlere ihtiyacınız olmadığını görebilirsiniz.

Mikrotalia ürünleri her zaman çevre dostu özellikleriyle birlikte aynı zamanda ihtiyaç duyulan işletmelerde alternatif yöntemlere nazaran ekonomik bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Atık yağ yönetmeliğine uygun şekilde hareket edilmesi gereken tüm işletmelerin arıtma tesisleri, yağ tutucuları, fosseptik kokuları ve mutfak gider tıkanıklıkları için sunulan bu profesyonel çözümler her geçen gün daha yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Mikrotalia Ürünlerinin Avantajları

Mikrotalia bünyesinde üretilen ürünler düzenli kullanıldığında çok önemli avantajları da beraberinde getirmektedir. Kullanıldığı alanlarda sağlamış olduğu avantajlar şöyle sıralanmaktadır;

  • İski ve Asat atıksu kriterlerini düşürmektedir.
  • Kötü koku ve karşılaşmayı önlemektedir.
  • Giderlerdeki tıkanmaları en aza indirmektedir.
  • Vidanjör ihtiyacını minimuma indirmektedir.
  • Pompa arızalarının önüne geçmektedir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.