Bu haber kez okundu.

Saçın Uzun Veya Kısa Olmasının Saç Ekim Ücretlerine Etkisi Var Mı?

Saç ekim ücretleri belirlenmesinde saçın uzun veya kısa olmasının herhangi bir etkisi yoktur. Bu nedenle saçın uzunluğu saç ekimi fiyatlarını belirleyen faktörler arasında değildir. Ücretleri belirleyen faktörler arasında saç ekim yöntemi, greft miktarı, hastane koşulları, kullanılan medikal ürünler ve doktorun uzmanlığı ile popülerliği yer alır.

Diğer saç ekim uzmanlarına nispeten, alanında akademik çalışmalar gerçekleştiren ve bu şekilde ismini duyuran doktorların yaptığı operasyonlar biraz daha pahalı olabilir. Popüler doktorların hizmet verdiği merkez veya kliniklerden hizmet almak bütçe açısından biraz zorlayıcı olabileceği için Emphair Saç Ekim Merkezi gibi kaliteli hizmet veren merkezleri tercih edebilirsiniz.

Profesyonel doktorlar ve ekim ekibi ile hizmet veren Emphair, 25 binden fazla kişiyi doğal saçlarına kavuşturan, hasta memnuniyeti maksimum düzeyde olan bir merkezdir. Saç ektirmeyi planlıyorsanız, bu kalitede hizmet veren merkez ve klinikleri tercih edebilirsiniz. 

Saç Ekim Ücretlerinde Greft Miktarı Neden Etkilidir?

Greft, üzerinde birden fazla saç kökü barındıran cansız bir yapıdır. Greftin cansız olmasına rağmen, üzerinde bulunan saç kökleri canlıdır. Saç köklerinin canlı olması, kökleri ekilebilir kılar. Canlılığını kaybetmiş olan saç köklerinin ekilme işleminde kullanılması mümkün değildir. Bu nedenle ekim işleminin ilk aşamasında gerçekleştirilen greft toplama işleminin dikkatli yapılması ve uygun koşullarda yapılması gerekir.

Kellik sorununa tam anlamıyla çözüm getirilebilmesi için yeterli miktarda saç kökü ekmek önemlidir. Saç ekimi yaptıran herkesin kellik derecesi aynı değildir. Bu nedenle ekilen greft miktarı değişiklik gösterir. Bundan dolayı da saç ekimi kişisel bir tedavidir. Bazı kişilerin kellik sorununu gidermek için 4000 adet, bazı kişilerin ise 5500 adet saç kökü ekilmesi gerekir. Bu durumda iki kişi için aynı ücret söz konusu olamaz.

Her bir saç kökünün bir birim ücreti bulunur. Kullanılan kök sayısına göre fiyat belirlenir. Emphair Saç Ekim Merkezinde gerçekleştirilen operasyonlardan ve ödenen ücretlerden hizmet alan herkes memnundur. Başarılı operasyonlar sayesinde adını duyuran Emphair, en ideal saç ekim hizmeti veren merkezler arasında yer alır.  

Şok İndirim Kampanyaları Düzenleyen Merkezler Güvenilir mi?

Bir saç ekim merkezinin güvenilir olup olmadığını anlayabilmek için referanslarını ve merkezin hem fiziki hem de hizmet koşullarını değerlendirmek gerekir. Hasta memnuniyeti, başarılı operasyon sayısı, referansları, kullandığı cihazlar, medikal malzemeler, bakanlık onayı, operasyonu gerçekleştiren doktorların yeterlilikleri, merkezin hijyenik koşulları gibi detaylar fiyattan daha önce dikkat edilmesi gereken konulardır. Bu nedenle hem şok indirim kampanyaları düzenleyen merkezler, hem de diğer merkezlerin bu kriterlere göre değerlendirilmesi gerekir.

Bazı klinikler zaman zaman inisiyatif alarak bu tür kampanyalar düzenler. Bu klinikleri sadece kampanya bazlı veya uygulanan ücretler üzerinden değerlendirmek yanıltıcı olabilir. Saç ekimi operasyonlarında hem ücret hem de hizmet kalitesi bakımından kendini kanıtlayan Emphair Saç Ekim Merkezi örnek alınabilecek düzeydedir. Bu nedenle Emphair gibi hizmet vermeyi benimseyen merkezlerden hizmet almak daha faydalı olur.

Emphair Saç Ekim Merkezinin uyguladığı fiyatlar hakkında bilgi için https://www.emphair.com/tr/sac-ekimi-fiyatlari/ adresine tıklayabilirsiniz ya da daha doğru sonuçlar için uzmanlarını arayabilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.