Bu haber kez okundu.

Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı
Erkeklerde görülen erektil disfonksiyonun çözümü için başvurulan yöntemlerden biri mutluluk çubuğu yöntemidir. Mutluluk çubuğu, erkeklerde görülen sertleşme bozukluğunun çözülmesi için kullanılan cerrahi bir yöntemdir. Cerrahi bir yöntem olmakla birlikte bu yöntem hem etkilidir hem de kalıcıdır. Cerrahi olmayan tedavilerin sonuçsuz kalması durumunda bu yöntem en ideal yöntem olacaktır.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Cerrahi bir yöntem olan mutluluk çubuğu bir bakıma penis protezine halk arasında konulan ismidir. Sertleşme bozukluğu yaşayan kişilere ameliyat ile penis protezi takılması işlemine mutluluk çubuğu ameliyatı adı verilir. Ereksiyon haplarından fayda görülmemesi ile veya penis enjeksiyonları gibi doğal yöntemler ile tedaviden cevap alınamadığı takdirde mutluluk çubuğu ameliyatı düşünülür. Üç farklı mutluluk çubuğu vardır ve gelişmiş düzeyleri birbirinden farklıdır. Tek parçalı penis protezine malleable adı verilir bu penis protezi sürekli ereksiyon halinde kalır. İki parçalı penis protezi ise yarı sert bir penil protezdir ve rezervuarı bulunmaz. Üç parçalı şişirilebilir penis protezi ise en gelişmiş penis protezidir. İstenildiği zaman şişirilebilmektedir.

Mutluluk Çubuğu Kullananların Memnuniyet Oranları

Yapılan uzun süreli klinik verilere bakıldığında kullanılan mutluluk çubuğu ya da penil protezlerinin oldukça etkili ve yüksek güvenilirliğe sahip olduğu belirtilmiştir. Hastaların %90 ile %95'inin mutluluk çubuğu ameliyatı ile takılan penisin istenilen seviyede sertleşmeye ulaştığı bildirilmiştir. Hem partnerlerle hem de penil protezi takan kişiler üzerine yapılan çalışmalar bu protez vasıtasıyla gerçekleşen protezden %90'ların üzerinde bir memnuniyet oranına sahip olduğunu göstermiştir. Ayrıca ameliyatı olan erkekler, bir daha bu ameliyatı olmaları gerekseydi yine olacaklarını açıklamışlardır. Takılan protezin çeşidine bakılmaksızın diğer bir ifade ile tek parçalı oluşuna ya da üç parçalı oluşuna bakılmaksızın, kişilerin sorunlarında radikal bir iyileşme görüldüğü bilimsel çalışmalar sonuncunda açıklanmıştır.
 
Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrasında Ortaya Çıkan Yan Etkiler

Çoğunlukla mutluluk çubuğu ameliyatı sonrasında, ameliyat edilen bölgede kızarıklık, şişlik, ağrı, sızlama ve morarmalar ortaya çıkmaktadır. Bunlar normal durumlardır ve hekimin vermiş olduğu tedavi ve ilaçların düzenli kullanılması ile rahatlıkla atlatılabilecek bir süreçtir. Morarmalar ve şişlikler soğuk uygulamaların yapılması önerilir. Bu bölgeyi rahatlatıp şikâyetlerin hafiflemesine katkı sağlayacaktır. Bir başka belirti ise ameliyat kesisi üzerinde oluşabilecek bir belirtidir. Bazen ameliyat kesisi üzerinde az miktarda akıntı ortaya çıkabilir. Genellikle kendiliğinden geçebilecek bir belirtidir ve çoğu zaman tedavi gerektirmez. Bunların dışında doktor onay verdiği süreye kadar cinsel aktiviteler yapılmamalıdır. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.